درباره ما

درباره ما

شرکت مرغ نوجان با بخش های مختلف بازرگانی، فنی، فروش، مالی و انبار با بیش از 50 نفر پرسنل و 4 دفتر مفتخر است که با سابقه 20 ساله تجارت مواد اولیه خوراک دام و طیور را از بازارهای جهانی با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت تهیه و وارد کشور نموده و در اختیار تولید کنندگان و مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد.

ایده های تازه

همواره در حال تحقیق برای یافتن محصولات جدید و با کیفیت هستیم

تضمین کیفیت

همه محصولاتی که توسط ما ارایه می شود دارای تضمین کیفیت است

قیمت مناسب

همه تلاش ما بر آن است که محصولات را با قیمت مناسب و به صرفه عرضه نماییم

حمل و بسته بندی

محصولات عرضه شده توسط ما در بهترین بسته بندی و شرایط حمل عرضه می گردد

شرکت مرغ نوجان

عمده کالاهای وارد شده توسط این شرکت در افزودنی های خوراک طیور متیونین (L-Methionine) و لیزین (L-Lysine) و در خوراک طیور ذرت (corn و کنجاله سویا (soybean meal) می باشد.

بازرگانی داخلی: بخش بازرگانی داخلی تهیه مجوز، اخذ و دریافت ارز، مراحل مختلف ترخیص و حمل تا انبار و وارد نمودن به انبارها.
بازرگانی خارجی کالاها با بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارهای جهانی توسط این بخش تهیه و خریداری و ارز لازم به فروشنده ارسال و کلیه اسناد بین المللی برطبق تجارت بین المللی انجام میگیرد.

  • فروش در سرتاسر کشور
  • گارانتی کیفیت محصولات
  • پشتیبانی دایمی از مشتریان
  • سفارش آنلاین محصولات
  • تحقیق و نوآوری

فنی: تهیه کلیه مجوزها ی بهداشتی و کنترلهای مختلف کیفی و کمی و خدمات پس از فروش کالا را نیز بعهده دارد.
فروش: بهترین کالا با بالاترین کیفیت تحت شرایط استاندارد با قیمت مناسب روانه بازار فروش میگردد. شرکت مرغ نوجان مفتخر است که در تعیین قیمت فروش همواره حقوق مشتریان را لحاظ نموده است و مناسبترین قیمتها همیشه متعلق به این شرکت بوده است.
مالی: بخش مالی شرکت با پرسنل مستقر در کلیه دفاتر امور مالی شرکت را به صورت نوین و با استفاده از تمامی دست آوردهای علمی اداره می نماید.
حقوقی: رفع مشکلات حقوقی پیش آمده در شرکت، بررسی چارچوب قانونی امور شرکت
علمی: تحقیق و توسعه علمی، معرفی محصولات جدید و پشتیبانی علمی آنها با بهره گیری از دو دانش مهندسی علوم دامی و دامپزشکی
انبار: شرکت مرغ نوجان به جهت امکان نگهداری هر چه بهتر خوراک تحت شرایط کاملا استاندارد و بهداشتی تحت نظارت شبکه دامپزشکی کل کشور، انبار خویش را واقع در کرج راه اندازی نموده است. ظرفیت انبار ایمان به طور ماهیانه 10000تن و سالانه 120000تن می باشد.
ارکان این شرکت: هیئت مدیره،مدیر عامل، مدیر بازرگانی داخلی،مدیر بازرگانی خارجی، مدیر فنی، مدیر فروش، مدیر مالی، مدیر حقوقی، مدیر مالی اداری، مسئول حواله جات و مدیر انبار و مدیر مجتمع