درباره ما

شرکت مرغ نوجان

شرکت مرغ‌نوجان سابقه‌ای بیش از 30 ساله در تامین مواد اولیه و ضروری خوراک دام و طیور دارد. شعار محوری مرغ‌نوجان همواره بر مبنای "تامین، توزیع، تضمین کیفیت و پشتیبانی" بوده است. با نگاهی پیشرو نسبت به آینده، ارکان اصلی شرکت همواره در راستای اهداف محوری فعالیت می‌نمایند. تمرکز چندین ساله اخیر فعالیت‌های شرکت، تامین اسیدهای آمینه‌ی ضروری (ال-متیونین، لیزین، والین، آرژنین) بوده است.

انتخاب، بازرگانی و تامین این اسیدهای آمینه همواره بر اساس "با کیفیت‌ترین‌های بازار جهانی" انجام گرفته است. شرکت مرغ‌نوجان اعتقاد دارد که "طیور تغذیه بهتر را حس می کنند" بنابراین راهبرد اصلی شرکت، تامین و ارایه اقلام خوراکی و اسیدهای آمینه ضروری است که بتواند صنعت دام و طیور کشور را ارتقاء دهد. امروزه مرغ‌نوجان بزرگترین تامین‌کننده و خدمات دهنده اسیدهای آمینه مهم مثل ال-متیونین (L-Methionine)، ال-لیزین (L-Lysine)، ال-والین (L-Valine) ، ال-آرژنین (L-Arginine) ، ال-ایزولوسین (L-Isoleucine) و ال-تریپتوفان (L-Tryptophan) در ایران می‌باشد. در این مسیر همکاری گسترده‌ای با شرکت های شناخته‌شده و معتبر بین‌المللی مثل سی‌جی (CJ) کره جنوبی دارد. مرغ‌نوجان با بخش های مختلف با بیش از 50 نفر پرسنل همکار و 4 دفتر مستقل افتخار دارد که یکی از بزرگترین تامین کنندگان اقلام خوراک دام و طیور در کشور می‌باشد و امیدوار است فعالیتهای انجام شده باعث پیشرفت و اعتلای صنعت دام و طیور کشور گردد.

ایده های تازه
همواره در حال تحقیق برای یافتن محصولات جدید و با کیفیت هستیم
تضمین کیفیت
همه محصولاتی که توسط ما ارایه می شود دارای تضمین کیفیت است
قیمت مناسب
همه تلاش ما بر آن است که محصولات را با قیمت مناسب و به صرفه عرضه نماییم
حمل و بسته بندی
محصولات عرضه شده توسط ما در بهترین بسته بندی و شرایط حمل عرضه می گردد

معرفی بخش های شرکت

ارکان شرکت مرغ نوجان

هیئت مدیره، مدیریت عامل، قائم مقام، معاونت، مدیریت بازرگانی، مدیریت فنی و فروش، مدیر مالی و حقوقی، مدیریت حسابرسی، مدیریت علمی-پژوهشی و راهبردی

بخش بازرگانی فنی و فروش

شناسایی، خرید و تهیه کالاها با بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارهای جهانی توسط این بخش و ارز لازم به فروشنده ارسال و کلیه اسناد بین المللی برطبق تجارت بین المللی انجام می گیرد. وظایف بخش بازرگانی داخلی شامل تهیه مجوزهای تامین نهاده ها، دریافت و مدیریت ارز مورد نیاز، امور گمرگی و ترخیص و حمل تا انبار می‌شود. فنی: تهیه کلیه مجوزها ی بهداشتی و کنترلهای مختلف کیفی و کمی و خدمات پس از فروش کالا را نیز بعهده دارد. فروش: بهترین کالا با بالاترین کیفیت تحت شرایط استاندارد با قیمت مناسب روانه بازار فروش می‌گردد. شرکت مرغ‌نوجان مفتخر است که در تعیین قیمت فروش همواره حقوق مشتریان را لحاظ نموده است و تامین اقلام با مناسب‌ترین قیمت مورد تضمین این شرکت است.

بخش مالی و حقوقی

بخش مالی شرکت با پرسنل مستقر در کلیه دفاتر امور مالی شرکت را به صورت نوین و با استفاده از تمامی دست آوردهای علمی اداره می‌نماید. انجام موارد حقوقی و مشاوره های مربوط به بازرگانی محصولات و رفع مسایل حقوقی شرکت مرغ‌نوجان و شرکتهای همکار توسط این بخش انجام می‌گردد.

بخش انبار و انبار داری

نگهداری هر چه بهتر خوراک تحت شرایط کاملا استاندارد و بهداشتی تحت نظارت شبکه دامپزشکی کل کشور، انبار خویش را واقع در کرج راه اندازی نموده است. ظرفیت انبار ایمان به طور ماهیانه 10000تن و سالانه 120000تن می‌باشد.

مدیریت علمی-پژوهشی و راهبردی

این مدیریت در قالب کارگروه علمی، به بررسی، شناسایی، ارزیابی و پشتیبانی محصولات شرکت و هم چنین طراحی راهبردهای مناسب برای ارتقاء مشارکت در صنعت دام و طیور می پردازد. تحقیق و توسعه علمی، معرفی محصولات جدید و پشتیبانی علمی آنها با بهره گیری از دو دانش به‌روز مهندسی علوم دامی و دامپزشکی از وظایف این بخش است.

همکاران معتبر بین المللی ما: شرکت CJ ، شرکت تاب تریدینگ و Toptrading GmbH

گروه تولیدی صنعتی سی‌جی(CJ Group) کره جنوبی، یک هلدینگ تجاری معتبر است که با سابقه حدود 60 سال بر روی تولید مواد غذایی، خدمات لجستیکی، رسانه‌های گروهی، داروسازی و خدمات پشتیبانی تمرکز دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول، کره جنوبی قرار دارد و سهام آن در بازار بورس کره معامله می‌شود. شرکت سی‌جی در سال ۱۹۵۳ تحت نام چیل جیدان(CheilJedang) و به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه سامسونگ راه‌اندازی شد و ۵ دهه زیر چتر این گروه کره‌ای به‌طور مداوم فعالیت‌هایش را در صنایع مختلف توسعه داد. این شرکت در سال ۲۰۰۲ از گروه سامسونگ تفکیک شد. گروه سی‌جی، تا سال ۲۰۰۷ بتدریج کلیه شرکت‌های پیشین زیرمجموعه خود را، از سامسونگ تفکیک نمود و به‌عنوان شرکت‌های تابعه و فرعی خود، ثبت نمود.

امروزه بخش بزرگی از شرکت سی جی تحت عنوان CJ-BIO، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مکمل بیولوژیک غذایی انسان و دام فعالیت می کند. در حال حاضر کارخانه های زیرمجموعه تولید کننده مواد بیولوژیک CJ در 11 کارخانه واقع در 7 کشور (کره جنوبی، آمریکا، چین، برزیل، اندونزی، مالزی، ویتنام) تولید گسترده مکملهای غذایی بخصوص اسیدهای آمینه ضروری دام و طیور را به عهده دارند. در سطح جهانی، شرکت سی‌جی بزرگترین و فن‌آورانه‌ترین تولید کننده ال-متیونین، ال لیزین ،والین و آرژنین است. هم‌چنین در مورد تولید ایزولوسین، تریپتوفان و مکملهای پروتئینه خوراک دام جزء بزرگترین تولید کنندگان می‌باشد.

شرکت تاپ تردینگ امارات یکی دیگر از همکاران بین المللی شرکت می باشد که در امارات متحده عربی مستقر می باشد و کلیه امور بازرگانی شرکت مرغ نوجان را اداره می می کند .

شرکت Toptrading GmbH : که در آلمان مستقر است، تمام امور بازرگانی اروپا و آمریکا شرق آسیا را برای شرکت مرغ نوجان پشتیبانی می کند.